11 stycznia 2018

Oferta pracy

PrzedmiotPedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Termin składania dokumentów2018-01-27
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

poszukujemy osoby na stanowisko OPIEKUNKA DZIECIĘCA do naszej placówki w Zabrzu

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne z dyplomem ukończenia studiów wyższych (magisterskich lub licencjackich):
- pedagogika opiekuńczo-wychowawcza,
- pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
lub
- wykształcenie średnie i co najmniej dwuletnie- udokumentowane- doświadczenie w pracy z dziećmi lub ukończony kurs opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym w wymiarze min. 280 godzin.
lub
- kwalifikacje pielęgniarki, położnej.

Obowiązki:
- opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego;
- planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka
- prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka;
- kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka oraz pożądanych przyzwyczajeń i nawyków;
- zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka;
- wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.;

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze

Wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Sposób przesyłania aplikacji:
oby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z podaniem miejsca pracy jak również wszelkich zapytań drogą mailową na adres: pozytywnyzlobek@gmail.com

Typ szkołyInne
Nazwa szkołyPozytywny Żłobek w Zabrzu
MiastoZabrze
Kod pocztowy41-800
AdresWandy 7
PowiatZabrze
Gminagmina miejska Zabrze
Telefon538237193
E-mailpozytywnyzlobek@gmail.com