30 stycznia 2020

Projekt „Certyfikat dla ucznia za darmo”

Fundacja Certyfikacji i Badań Biegłości (FCBB) jako jednostka certyfikująca osoby i systemy w szerokim zakresie standardów krajowych i międzynarodowych, w ramach realizowanych zadań Jednostki Certyfikującej Osoby, rozpoczyna realizację projektu „Certyfikat dla ucznia za darmo”.


Projekt kierowany jest do uczniów, którzy chcą potwierdzić swoje kompetencje w zakresie znajomości standardów ISO. Usługa certyfikacji kompetencji jest całkowicie darmowa i realizowana online.

Celem programu „Certyfikat ISO dla Ucznia za darmo!” jest zapewnienie uczniom szkół zawodowych, średnich i studentom studiów dziennych, zaocznych i wieczorowych dostępu do certyfikatów potwierdzających ich kompetencje w zakresie znajomości norm ISO za darmo. Celem projektu jest przede wszystkim zwiększenie konkurencyjności uczniów, wkraczających na rynek pracy.

Informacje i zasady udziału w programie dostępne są na stronie fcbb.pl. Fundacja jest też gotowa do bezpośredniego przedstawienia zasad certyfikacji, jak też do zademonstrowania certyfikacji personelu w wybranych placówkach.

Ponadto FCBB oferuje też proste i darmowe rozwiązanie dla oferujących pracę i poszukujących pracy, jest nim Rynek Pracy FCBB.

Celem Rynku Pracy FCBB jest ułatwienie kontaktu między pracownikiem i pracodawcą, czemu służy ograniczenie formalności do minimum i gwarancja bezpłatnego korzystania z danych Rynku Pracy. Usługa kierowana jest do wszystkich zainteresowanych, w tym również do specjalistów. Wszystkie niezbędne informacje są dostępne na stronie fcbb.pl.