17 września 2021

Seminarium Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży – pardigipate – aplikacje i narzędzia online w międzynarodowych projektach

Seminarium Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży – pardigipate – aplikacje i narzędzia online w międzynarodowych projektach

Czy możliwa jest integracja grupy za pomocą smartfona? Jak przeprowadzić ewaluację online? Czy jest do tego jakaś apka? Energiser przez internet? TAK! To wszystko jest możliwe. Poznaj aplikacje i narzędzia internetowe, które zwiększą partycypację młodzieży, urozmaicą i uatrakcyjnią Twoje projekty!

​Podczas warsztatów przedstawione zostaną i wypróbowane kilka praktycznych narzędzi, które można wykorzystać zarówno w projektach online, jak i podczas tradycyjnych spotkań młodzieży. Pokażemy m.in., jak samodzielnie stworzyć nowoczesną grafikę ulotki bez angażowania profesjonalisty, jak przeprowadzić grę miejską z użyciem smartphona oraz jak zaplanować ciekawe warsztaty z użyciem aplikacji w telefonie.

Rejestracja 7 dni przed seminarium

Termin: 05.+06.10.2021 r., godz. 17.00 – 18.30,  2 x 90 min.

Język: polski

Grupa docelowa: edukatorzy i edukatorki młodzieży, pedagodzy i pedagożki oraz nauczyciele i nauczycielki zaangażowani(e) w wymianę młodzieży, którzy(-re) pragną uatrakcyjnić swoje projekty poprzez wykorzystanie narzędzi i aplikacji online.

Trener/-ka: Magdalena Zatylna, Olga Krajewska

Rejestracja 7 dni przed seminarium – link: https://www.pnwmonline.org/pardigipate .