23 stycznia 2020

Warsztaty edukacyjne dla uczniów z zakresu teletechniki pod nazwą „Poznaj swojego pracodawcę”

Agencja SOMA z siedzibą w Warszawie zaprasza uczniów do udziału w trzecich ćwiczeniach warsztatowych z zakresu teletechniki pod nazwą „Poznaj swojego pracodawcę”, organizowanych w trakcie Wystawy TELETECHNIKA 2020 i Targów ELEKTROTECHNIKA 220 w Warszawie. Ćwiczenia odbywać się będą w dniach 5-6 lutego 2020 roku w Centrum Wystawienniczym EXPOXXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w hali nr 4.

Na obszarze wystawowym, wydzielona została strefa edukacyjna, w której będą umiejscowione Warsztaty oraz interaktywne stanowiska pokazowe.

Uczniom zostaną zaprezentowane nie tylko innowacyjne rozwiązania z dziedziny światłowodów, sieci komputerowej LAN oraz instalacji TVS i TVK ale będą oni wykonywali konkretne zadania praktyczne na stanowiskach:

  • łączenia kabli współosiowych wieloparowych,
  • łączenia kabli symetrycznych,
  • spawania światłowodów z elementami pomiarów.

Wykonanie powyższych ćwiczeń będzie dawało uczniom prawo do otrzymania świadectwa ukończenia szkolenia, specjalnie wystawionego przez organizatorów.

Ćwiczenia prowadzone będą przez ekspertów Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej oraz Stowarzyszenia Teletechników Polskich XXI.

Odwiedzające szkoły mogą również uczestniczyć w pozostałej części Targów ELEKTROTECHNIKA 2020 i Targów ŚWIATŁO 2020.

Uczestnictwo szkół jest bezpłatne. Każdy uczeń, który zakończy pełen cykl szkolenia otrzyma specjalny dyplom.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy (karta zgłoszenia).

Wypełnioną Kartę Zgłoszenia należy przesłać do dnia: 31 stycznia 2020 roku e-mailem na adres: jarendarska@jarendarska.pl lub do biura Agencji SOMA ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa, e-mail: office@elektroinstalacje.pl tel. 22 649 76 69

Osoba do kontaktu: Pani Jolanta Arendarska tel. 531 267 452

Załączniki

Karta zgłoszenia
Data: 2020-01-23, rozmiar: 2 MB