17 marca 2023

Webinarium eTwinning – Czy to dobry projekt?

Webinarium eTwinning – Czy to dobry projekt?

Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza nauczycieli ze szkół ogólnokształcących, technicznych i branżowych na wydarzenie grupySzkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning”.

Termin: 28.03.2023 r., godz. 18:30

Platforma: ClickMeeting

Podczas webinarium przedstawimy możliwości platformy ESEP dla zalogowanych i zarejestrowanych w programie eTwinning użytkowników. Począwszy od edycji profilu, tworzenia sieci – dodawanie innych użytkowników do swoich kontaktów, wyszukiwanie szkół, partnerów oraz projektów, poprzez grupy tematyczne i odznaki eTwinning, aż do możliwości szkoleniowych na platformie.

Ekspertka:  Paulina Kaźmierczak-Majdzińska – ambasadorka programu eTwinning w województwie kujawsko-pomorskim. Pasjonują mnie formalne i nieformalne projekty edukacyjne. Działania projektowe oraz współpraca z międzynarodowym stowarzyszeniem anglistów IELTA otworzyły drzwi mojej klasy na świat.
Jestem również weryfikatorką współpracującą z Okręgową Komisją Egzaminacyjną oraz, od niedawna, nauczycielką konsultantką w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. W czasie wolnym uwielbiam spacery po lesie i górach.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  – certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28.03.2023 r. o godz. 14:00: Formularz zgłoszeniowy 

Zapraszamy także na: Strona wydarzenia