13 września 2021

Webinarium eTwinning – Krajowa i Europejska Odznaka Jakości

Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatne webinarium KONKURSY I WYRÓŻNIENIA ETWINNING – Krajowa i Europejska Odznaka Jakości.


W trakcie serii webinariów KONKURSY I WYRÓŻNIENIA ETWINNING zaprezentowane zostaną działania, poprzez które promuje się i docenia nauczycieli i szkoły, których aktywności w ramach eTwinning oparte są na współpracy i prezentują wysoką jakość rezultatów.

Podczas tego spotkania dowiedzą się Państwo, jakie kryteria spełniają projekty wyróżnione Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości. Wskazane zostaną punkty, na które należy uważać planując prace projektowe oraz na co należy zwrócić przygotowując projekt do oceny. Część teoretyczna zostanie poparta prezentacją dobrej praktyki. Zostanie przedstawiony projekt Welcome to Showgart!, stanowiący korelację przedmiotów humanistycznych – język angielski, plastyka z przedmiotami ścisłymi (informatyka oraz przyroda). Zostaną omówione narzędzia użyte w projekcie, sposób pracy z uczniami, komunikacja z partnerami oraz wypracowanie wspólnych finalnych produktów.

PROWADZĄCE:

  • Aleksandra Woźniak – Krajowe Biuro eTwinning
  • Agata Reichert-Zaczek – Ambasadorka i trenerka programu eTwinning – Nauczycielka języka angielskiego i historii sztuki w II Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie. W eTwinningu działała od 2017 roku.

TERMIN: 23.09.2021 r. godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA;
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę KONKURSY I WYRÓŻNIENIA ETWINNING – Krajowa i Europejska Odznaka Jakości otworzyć klikając w jego tytuł;
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA;
  4. W dniu Webinarium, (23.09.2021 r.), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: