15 września 2021

Oferta pracy

PrzedmiotHistoria
Termin składania dokumentów2021-09-22
Wymiar zatrudnieniaZastępstwo
Liczba godzin23
Opis

Dyrektor III LO w Tychach zatrudni od zaraz nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa na zastępstwo).
Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail 3lo@oswiata.tychy.pl lub pocztą tradycyjną (liczy się data wpływu) do dnia 22 września 2021 roku. Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV) przez III Liceum Ogólnokształcące w Tychach ul. Elfów 62 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany, iż niniejsza zgoda jest dobrowolna i posiadam wiedzę, że może być w każdym momencie odwołana, poprzez oświadczenie pisemne złożone w siedzibie ww. administratora danych osobowych lub e-mailowe wysłane na adres iod.3lo@oswiata.tychy.pl, koniecznie z tematem wiadomości: „odwołanie zgody”. Przyjmuję do wiadomości oświadczenie dot. prawa dostępu do treści swoich danych osobowych oraz wykonania wszelkich praw wynikających z zapisów artykułów 12 – 22 RODO, w tym ich przeglądania, poprawiania lub zgłoszenia sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania w zakresie dotyczącym niniejszej zgody. Obowiązek mogę wykonać w siedzibie ww. administratora danych osobowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Typ szkołySzkoła ponadgimnazjalna
Nazwa szkołyIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach
MiastoTychy
Kod pocztowy43-100
Adresul. Elfów, 62
PowiatTychy
Gminagmina miejska Tychy
Telefon322273633
E-mail3lo@oswiata.tychy.pl