13 maja 2022

Oferta pracy

PrzedmiotPedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Termin składania dokumentów2022-05-31
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin35
Opis

Niepubliczny Żłobek Akademia Kolorowych Podróży w Sosnowcu zatrudni osobę na stanowisku opiekuna (pełny etat od zaraz)
Obowiązki:
- opieka nad dziećmi do lat 3,
- organizowanie ciekawych zajęć i zabaw dla dzieci,
- czynności higieniczne,
- kontakt z rodzicami
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: studia wyższe na kierunku wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub uprawnienia pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej
- odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
- cierpliwość i pozytywne nastawienie do swoich podopiecznych
- kreatywność i samodzielność
- dodatkowym atutem będą umiejętności taneczne, wokalne, muzyczne, plastyczne.
- aktualna książeczka Sanepidu
Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę w miłej atmosferze
- otwartość przełożonych i wsparcie dla twórczych inicjatyw

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres zlobek@przedszkoleakp.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Typ szkołyInne
Nazwa szkołyNiepubliczny Żłobek Akademia Kolorowych Podróży
MiastoSosnowiec
Kod pocztowy41-200
AdresPartyzantów 11
PowiatSosnowiec
Gminagmina miejska Sosnowiec
Telefon694-242-870
E-mailzlobek@przedszkoleakp.pl