15 września 2021

Rusza konkurs PAP „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”

Polska Agencja Prasowa zaprasza uczniów i dorosłych pracujących z dziećmi do udziału w konkursie „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”. Projekt jest realizowany przez Polską Agencję Prasową  we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 

Prace konkursowe prezentujące zagadnienia związane z obrotem gotówkowym i bezgotówkowym oraz rolą Narodowego Banku Polskiego w tym zakresie.

O nagrody mogą powalczyć uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniowie liceów i techników oraz dorośli pracujący z dziećmi i młodzieżą: nauczyciele, wychowawcy, animatorzy itp.

Uczniowie mogą nadsyłać filmy (nie dłuższe niż 10 minut), audycje, prezentacje, wypowiedzi pisemne, gry terenowe, gry planszowe, aplikacji, plakaty czy wystawy informacyjne do szkolnych gablot.

W przypadku dorosłych prace konkursowe powinny mieć formę umożliwiającą jej  wykorzystanie w czasie zajęć – np. scenariusz lekcji czy autorskie materiały dydaktyczne.

 

Termin zgłaszania prac mija 30 listopada 2021 r.

 

Prace można przesyłać:

–  drogą elektroniczną na adres samorzad@pap.pl

– drogą pocztową na adres: Polska Agencja Prasowa, ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs. Wiem jak w banku”.

Załączniki

Regulamin konkursu II
Data: 2021-09-16, rozmiar: 41 KB
Regulamin-konkursu I
Data: 2021-09-16, rozmiar: 127 KB