23 lutego 2024

Webinarium eTwinning – Kodowanie offline i online


Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatne wydarzenie grupy Programowanie z eTwinning.

Termin: 04.03.2024 r., godz. 18:00

Platforma: ClickMeeting

Szkolenie skupia się na rozwijaniu cyfrowych kompetencji nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej poprzez zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu kodowania, zarówno w środowisku offline, jak i online. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poznać różnorodne metody nauczania kodowania, a także zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie korzystania z narzędzi do kodowania dostępnych online.

Program spotkania:

  1. Poznasz ciekawe strony i aplikacje do nauki kodowania w edukacji wczesnoszkolnej.
  2. Dowiesz się, jak integrować naukę kodowania z przedmiotami szkolnymi.
  3. Zdobędziesz informację, gdzie szukać inspiracji na zajęcia szkolne w swojej grupie.

Ekspertka: Dorota Deroń
Jestem dyplomowaną nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. Zrealizowałam kilkanaście projektów eTwinning, wyróżnionych krajową i europejską odznaką jakości. Pasjonują mnie nowe technologie i nauka programowania w klasach I-III. Stale uczę się, zdobywam nowe doświadczenia, poznaję nowe narzędzia i wspaniałych nauczycieli. Zdobyłam tytuł Microsoft Innovative Educator Expert 2020/2021.

Warunki udziału:

    1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
    2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  – certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 04.03.2024 r. o godz. 16:00. Formularz zgłoszeniowy 

Zapraszamy także na: Strona wydarzenia