23 czerwca 2017

Życzenia Śląskiego Kuratora Oświaty z okazji  zakończenia zajęć szkolnych

 

Szanowni Nauczyciele i Dyrektorzy Szkół,
Kochane Dzieci
i Drodzy Uczniowie,

koniec  zajęć w szkołach to czas wielu podsumowań. Za nami rok wytężonej pracy, intensywnej nauki, wypełniania licznych obowiązków. Jestem przekonana, że każdy dzień roku szkolnego 2016/2017 przyniósł Uczniom  nową wiedzę, stawiał ciekawe i rozwijające wyzwania oraz dawał okazję do przeżycia sukcesu.

Nauczycielom, Dyrektorom, osobom wspierającym działalność szkół dziękuję za gotowość współpracy oraz zaangażowanie w trudne, ale piękne dzieło wychowania i wykształcenia młodego pokolenia. Życzę spokojnego, dobrego wypoczynku.

Wszystkim Dzieciom i Uczniom dziękuję za całoroczny trud zdobywania i poszerzania wiedzy, ciekawość świata, dociekliwość, chęć rozwijania zainteresowań i pasji. Gratuluję Wam każdego sukcesu, zarówno odnoszonego codziennie, na poszczególnych lekcjach, jak i takiego, którego znakiem były tytuły laureata w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, turniejach sportowych czy przeglądach artystycznych.

Życzę wspaniałych wakacji, dużo uśmiechu i słońca, a także bezpiecznej zabawy i wielu wrażeń, którymi będziecie się dzielić z kolegami i koleżankami, kiedy pełni sił i entuzjazmu wrócicie we wrześniu do szkół.


Urszula Bauer
Śląski Kurator Oświaty